Hledáme řidiče ř.sk. C+E

Hledáš dobrou práci ?? Pak jsi tu správně


Jak sis jistě přečetl na našich stránkách, jsme dopravní firma působící na trhu od roku 1994 se specializací na Velkou Británii .

Touto cestou hledáme zkušené i začínající řidiče na pozici MKD pro posílení našeho stavu do dvojposádek.

Neboj se jízdy ve dvou řidičích, ve finále z toho budeš jen těžit. Vyděláš si a ještě budeš mít volno dle dohody s firmou.


Co nabízíme ?

- příjemný a vstřícný kolektiv jak mezi řidiči, tak ve firmě s férovým jednáním k oboustranné spokojenosti.

Samozřejmě, že všude se remcá a vždy je někdo nespokojený, ale tak je to všude, vždy bylo a vždy bude...

- nástupní plat 23-25000.-kc hrubého + stravné minimálně 50 eur na den

 Pokud se chceš zeptat na detaily, tak jednoduše zavolej a my ti vše potřebné řekneme.

- pevný výplatní termín, kdy dostaneš opravdu všechny peníze včas nebo ještě před výplatním termínem

Ještě nikdy se nestalo, že bys dostal výplatu pozdě a nebo pouze její část s tím, že zbytek až příště. Tohle u nás fakt nehrozí...

- možnost čerpání volna dle dohody s firmou

Pokud si chceš odpočinout na týden, tak není problém. Zajdeš si na ryby nebo na chatu, natočíš nějaké rodinohodiny  a budeš zase fit :)


Co požadujeme ?

- řidičské oprávnění sk. C+E, chuť do práce, nějakou tu praxi, abys nám v Anglii nezabloudil a nezapomněl, že se tam jezdí vlevo :)

- pokud praxi nemáš a myslíš to  s prací řidiče opravdu vážně, nevadí. Jsme schopni tě nejdříve vyjezdit na autě do 7,5tuny a poté, až se budeš cítit na velkou káru, tak to zkusíme :)

- pokud se u nás budeš cítit dobře a budeš spokojený, nebrání nám oběma nic v tom, abychom to spolu vydrželi, co to půjde :)


O čem se nemluví, ale je to vidět...

- viděl si někdy auta DST ? To jsou krasavice, vid´....  A víš proč ?? Protože se o ně staráme. Naše auta jsou ve velmi dobrém technickém stavu, kdy i při větším kilometrovém nájezdu vypadají podstatně líp, než auta jiných firem.

- aby auto vypadalo pěkně a bylo funkční co nejdéle, je potřeba se o něj prostě starat jako o vlastní manželku a ne tchyni... Jedině pak se ti auto odvděčí a nechá tě, aby sis vydělal a nebude stát furt v servisu kvůli tomu, žes byl líný něco málo udělat nebo nahlásit.


Co ty na to ?

zajímá tě práce v takové firmě, kde každý zaměstnanec má své jméno a ne jen číslo ??? Pak nečekej a zavolej, třeba si plácnem... Můj tel je 602441538 a mé jméno je František Očko nebo napiš svůj vzkaz v záložce Kariéra a my se ti ozveme zpět..